Kalhotky Like you Triola

Kolekce kalhotek Triola Like YOU – stejné jako ty! Like YOU je prádlo, které má šmrnc a vypadá opravdu moc hezky! A to stejně jako ty!

Like YOU Triola to jsou kalhotky, které jsou hravé, inspirativní a moderní pro každou ženu. Stejně jako tvůj dobrý pocit ze spodního prádla, které na tvoje sexy křivky krásně sedí! S Like YOU kolekcí Triola už nebudeš nikdy muset dělat kompromisy a budeš se vždy cítit opravdu dobře!

Kalhotky Like you Triola

kalhotky 35711 Triola

Kalhotky Triola střihu panty zdobí dekorativní prošití. Díky širokým légám na zadním díle se dokonale přizpůsobí, nezařezávají se do stehen, ani se nerýsují pod přiléhavým oblečením. Jednoduché a přesto sexy kalhotky Triola!

kalhotky 35740 Triola

Bokové kalhotky Like YOU 35740, střihu PANTY, částečně odhalí zadeček a jsou dokonalou volbou pro každou postavu. Panty nemají na bocích a v nohavičkách gumičky, ale jen elastické légy, díky kterým se nezařezávají a jsou tak vhodné i pod přiléhavé oblečení.

Kalhotky 31707 Triola

Kalhotky klasického střihu s krajkovými vsadkami na předním díle. Krajky se přizpůsobí a netlačí v tříslech.

kalhotky 31709 Triola

Kalhotky Triola s dvojitým předním dílem a krajkovými vsadkami na díle zadním. Přední díl bez lemovacích gumiček i krajka v nohavičkách zadního dílu zaručuje dokonalou přizpůsobivost modelu. Nohavičky Triola se nezařezávají do třísel a nerýsují se ani pod přiléhavým oblečením.