Jak poznat kvalitu na první pohled?

29.07.2011 10:54

Jak poznat kvalitu na první pohled?

      

Podle nových visaček na prádle TRIOLA a Charme!

Na spodním prádle a plavkách TRIOLA a Charme naleznete oválné visačky s nápisem ČESKÉ PRÁDLO nebo ČESKÉ PLAVKY. Triola je první firmou na trhu dámského spodního prádla a plavek, která se rozhodla všem svým zákaznicím zaručit, že nové značky ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY garantují český původ výrobku, jeho originalitu, preciznost zpracování, trendovost i nejvyšší kvalitu materiálů.

Nové viditelné označení ČESKÉ PRÁDLO nebo ČESKÉ PLAVKY vám tak jednoznačně pomůže v orientaci na dost nepřehledném trhu, kde se často pod luxusně znějícími názvy etablují značky a výrobky zdánlivé kvality a nejasného původu.

 

TRIOLA je český originál

Vznik dvou nových značek ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY je důsledkem současného trendu, který znovu fandí kvalitním a originálním českým výrobkům. Důraz na českost je aktuálním požadavkem moderního spotřebitele – a roste s jeho důrazem na kvalitu. Po některých negativních zkušenostech z globálního trhu se Triola vrátila k pojmu: tradiční česká kvalita a důvěra v české značky.Triola jako jediný český výrobce se může pyšnit dlouholetou, a nikdy nepřerušenou, tradicí a zkušeností s výrobou prádla, a to již od roku 1919. Splňuje tak trend „návratu ke kořenům“, k noblesnímu symbolu prvorepublikové kvality. Nyní je Triola moderní, dynamická a ryze česká společnost, která svoji výrobu soustřeďuje výhradně v České republice. Má výrobní závod v Horním Jiřetíně na Mostecku, zaměstnáváme české pracovníky a odborníky. Triola si je  vědoma toho, že navrhujeme a šijeme prádlo pro české zákaznice. Díky zaměstnancům, a zákazníkům, se také může pyšnit faktem, že má své originální vzory chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR, a že jsme v letech 2006 až 2010 získali v rámci vládního programu ČESKÁ KVALITA třikrát značku kvality Czech Made. 

Českým ženám „na míru“  

Při tvorbě se inspiruje na světových módních veletrzích v Paříži, Miláně či Mnichově   a světovost importuje do Čech, kde ji pak modeluje přímo na míru potřebám a představám českých žen. Jako český výrobce dokáže flexibilně reagovat na vaše specifické požadavky – pravidelně připravuje průzkumy. Testuje střihy novinek přímo na českých ženách, známe jejich odvahu k módním trendům a nákupní zvyklosti. Navrhuje a vyrábí precizně propracované střihy prádla a plavek až do velikosti košů G, H a I prostě proto, že české ženy takové jsou!

Jednoduše řečeno, označením ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY vám garantuje, že výrobky TRIOLA a Charme jsou vždy originálně navrženy, precizně zpracovány a pod důslednou kontrolou s pověstným českým umem ušity u nás - v České republice. Triola  vás chce ujistit, že jsou z atestovaných a velmi kvalitních materiálů. Vzhledem k tomu, že v Triole pracují převážně ženy, můžeme tvrdit, že české ženy navrhují a šijí ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY českým ženám „doslova na míru“.

Tak ať jste krásná a sebevědomá v prádle i v plavkách Triola.